Obnovujeme zanedbané

Modrá obloha a zámek Strakonice za zamlženými okny procházejícími repasí

Nejen, že se nám podařilo dokončit tento příjemný dům na historických hradbách, ale také se konečně můžeme podělit o čerstvé fotografie z realizace. Škoda jen, že se zpozdilo dodání hliníkové pergoly, která rozšíří plochu pivního baru.

Další přírůstek do našeho portfolia. Prozatím není jisté budoucí využití zámku, přičemž bude nutné možná využití projednat s dotčenými orgány státní správy. Rádi bychom zrealizovali pěkné byty nebo apartmány na rekreaci.

K doplnění našich vinařských aktivit kolem Velkých Němčic a Hustopečí jsme pořídili zázemí ve Velkých Pavlovicích. Na pozemku se již nyní nachází menší vinařství u kterého se nabízí jeho další rozšíření. Na druhém konci pozemku je pak navíc možné postavit další budovu - ať již rodinný dům, vinný sklep nebo další vinařský dům.

S velkou radostí se musíme podělit o novinku z oblasti, ve které jsme zatím nepůsobili - a to ať lokalitou, nebo odvětvím. Podařilo se nám zakoupit celkem 10 hektarů vinic v oblastech Perná na Pálavě, Velké Němčice a Hustopeče. Většinou jsou vinice na mírných jižních nebo jiho-západních svazích. Skladba vinic je typická pro danou lokalitu a...