Obnovujeme zanedbané

Nejen, že se nám podařilo dokončit tento příjemný dům na historických hradbách, ale také se konečně můžeme podělit o čerstvé fotografie z realizace. Škoda jen, že se zpozdilo dodání hliníkové pergoly, která rozšíří plochu pivního baru.

K doplnění našich vinařských aktivit kolem Velkých Němčic a Hustopečí jsme pořídili zázemí ve Velkých Pavlovicích. Na pozemku se již nyní nachází menší vinařství u kterého se nabízí jeho další rozšíření. Na druhém konci pozemku je pak navíc možné postavit další budovu - ať již rodinný dům, vinný sklep nebo další vinařský dům.

Další přírůstek do našeho portfolia. Prozatím není jisté budoucí využití zámku, přičemž bude nutné možná využití projednat s dotčenými orgány státní správy. Rádi bychom zrealizovali pěkné byty nebo apartmány na rekreaci.

Technické zázemí pro zakoupené vinohrady se budeme snažit vybudovat na vinařském statu v Dolních Dunajovicích a případně máme rozjednánu koupi zajímavého vinařského sklepa / vinařství / pozemků ve Velkých Pavlovicích. Uvidíme, co vše se podaří zrealizovat.

S velkou radostí se musíme podělit o novinku z oblasti, ve které jsme zatím nepůsobili - a to ať lokalitou, nebo odvětvím. Podařilo se nám zakoupit celkem 10 hektarů vinic v oblastech Perná na Pálavě, Velké Němčice a Hustopeče. Většinou jsou vinice na mírných jižních nebo jiho-západních svazích. Skladba vinic je typická pro danou lokalitu a...

Podařilo se nám dojednat koupi velice zajímavé nemovitosti Na Dubovci 6 ve Strakonicích. Jedná se o "palác" v klasicitním stylu přímo sousedící se strakonickým zámkem a hradem. Uliční části dominuje členěná klasicistní fasáda, přičemž do dvora směřuje zajímavá dřevěná lodžie.

V rozvojové oblasti Horního Kosova mezi ulicemi Kaštanová, Stříbrná a Vrchlického, kde plánujeme výstavbu rodinných a bytových domů probíhá inženýrsko-geologický průzkum pro zhodnocení podkladních vrstev.

Na Polenské ulici v Jihlavě připravujeme velice zajímavý projekt terasovitých rodinných domů. Jiho-západní orientace pozemku, velice svažitý terén a výhled na zahrádkářskou kolonii Kalvárie je z architektonického hlediska velká příležitost k vytvoření mimořádného bydlení.