Byty na prodej v Paláci - ul. Na Dubovci ve Strakonicích

16.05.2023

Nově nabízíme byty k prodeji na velice lukrativní adrese - Na Dubovci 6, Strakonice. Bytové jednotky o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk (od 25 do 100 m2) se nacházejí v historické budově v centru města. Byty s historickým balkonem nebo moderní lodžií, výhledem na areál hradu a zámku, honosné byty či menší, avšak velice příjemné garsonky, v patrech nebo v přízemí, s původními prvky nebo spíše v modernějším pojetí. Vždy však v kvalitním provedení.

Jedná se o byty v kompletně rekonstruovaném "paláci" v klasicistním stylu přímo sousedící se strakonickým zámkem a hradem. Uliční části dominuje členěná klasicistní fasáda, přičemž do dvora směřuje zajímavá dřevěná lodžie.

Dům bude plně zrekonstruován, interiéry, exteriéry, včetně zateplení ze vhodných stran (ne historické fasády), doplněn o prostorné pavlače směrem k zámku a další zajímavé prvky. 

V bytech jsou zřízeny prostorné spací a úložné galerie, které výrazně zvětšují užitnou hodnotu bytů nad rámec formálně uváděné podlahové plochy. Již hotové byty jsou prodávány včetně vybavení, u bytů před dokončením pak bude ve standardu kuchyňská linka, podlahová krytina (většinou původní repasované parkety), vybavení koupelny, svítidla a další nezbytné prvky. Parkování je možné na dvoře objektu.

Ohřev teplé vody a vytápění zajišťuje místní teplárna, což společně s částečným zateplením a repasovanými okny osazenými novými izolačními skly snižuje náklady na bydlení. Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) je na stupni C. Ve výsledku to dává poměrně nízké provozní náklady. Obzvlášť jedná-li se o historickou budovu.

Perfektní občanskou vybavenost širšího centra města podtrhuje i blízké obchodní centrum Maxim. Palác přímo navazuje na park a sportovní areál s tenisovými kurty.

Nabízíme byty v 1. až 3. nadzemním podlaží. Byty v 1. NP budou k nastěhování již koncem června. Byty v 2. již průběhu tohoto léta a byty v 3.NP do konce roku 2023. 

Více informací, přehled bytů a cen včetně fotogalerie, najdete na www.palac-byty.cz

Náhled do obývacího pokoje
Náhled do obývacího pokoje


Kontakt: Tomáš Křížek, tomas.krizek@sevenstones.cz, tel.: 725 808 538