Obnovujeme zanedbané

Podařilo se nám dojednat koupi velice zajímavé nemovitosti Na Dubovci 6 ve Strakonicích. Jedná se o "palác" v klasicitním stylu přímo sousedící se strakonickým zámkem a hradem. Uliční části dominuje členěná klasicistní fasáda, přičemž do dvora směřuje zajímavá dřevěná lodžie.

V rozvojové oblasti Horního Kosova mezi ulicemi Kaštanová, Stříbrná a Vrchlického, kde plánujeme výstavbu rodinných a bytových domů probíhá inženýrsko-geologický průzkum pro zhodnocení podkladních vrstev.

Na Polenské ulici v Jihlavě připravujeme velice zajímavý projekt terasovitých rodinných domů. Jiho-západní orientace pozemku, velice svažitý terén a výhled na zahrádkářskou kolonii Kalvárie je z architektonického hlediska velká příležitost k vytvoření mimořádného bydlení.

1.NP a 2.NP prakticky hotovy, nyní se pracuje na půdě a na suterénu. Do konce srpna bychom chtěli mít hotovu střechu a v průběhu září všechny byty předat novým majitelům.

Kromě Čajkovského 38 pracujeme také na přípravě rekonstrukce Čajkovského 35, která by měla následovat po dokončení Hany Kvapilové 14. V přízemí / suterénu by měla vzniknout kavárnička / bistro s posezením na dvorku (zahrádce) s průchodem přímo přes hradby mřížovou brankou. V patrech pak vzniknou menší luxusní, plně vybavené byty pro jednotlivce...