Obnovujeme zanedbané

V rozvojové oblasti Horního Kosova mezi ulicemi Kaštanová, Stříbrná a Vrchlického, kde plánujeme výstavbu rodinných a bytových domů probíhá inženýrsko-geologický průzkum pro zhodnocení podkladních vrstev.

Na Polenské ulici v Jihlavě připravujeme velice zajímavý projekt terasovitých rodinných domů. Jiho-západní orientace pozemku, velice svažitý terén a výhled na zahrádkářskou kolonii Kalvárie je z architektonického hlediska velká příležitost k vytvoření mimořádného bydlení.

1.NP a 2.NP prakticky hotovy, nyní se pracuje na půdě a na suterénu. Do konce srpna bychom chtěli mít hotovu střechu a v průběhu září všechny byty předat novým majitelům.

Kromě Čajkovského 38 pracujeme také na přípravě rekonstrukce Čajkovského 35, která by měla následovat po dokončení Hany Kvapilové 14. V přízemí / suterénu by měla vzniknout kavárnička / bistro s posezením na dvorku (zahrádce) s průchodem přímo přes hradby mřížovou brankou. V patrech pak vzniknou menší luxusní, plně vybavené byty pro jednotlivce...

33 bytových jednotek (většina 2+kk / 3+kk), podzemní parkovací stání zakopaná pod domem, nový výtah, úprava fasády a střechy, úprava zahrádky. Podívejte se na vizualizace budoucího stavu. Oproti vizualizacím by měla být upravena střešní část (hambalková střecha s příhradovými vazníky, které umožní vytvořit místo šikminy svislou stěnu; výška hřebene...