Na společném schodišti jsme naistalovali lustr Květiny Hudby, vytvořila ho umělkyně Márie Wčelka Melicheríková, vyroben je ze 168 kusů gramofonových desek, které představují květy a listy, umístněných na celkově 70 metrů dlouhých kabelech. Staňte se součástí propojení současného umění a historie bydlením ve strakonickém paláci.

Od 1. srpna nás najdete na novém místě, na adrese: Jankovcova 1576/49, vchod E , 170 00 Praha 7.

Prvního července jsme otevřeli nově zrekonstruovaný penzion v Dolních Dunajovicích. Hosté si v něm mohou pochutnat na našem naturálním víně, od podzimu si budou moci užít i kvalitní jídlo v připravovaném bistru a relaxovat ve wellness.

Výsadba Rulandského šedého (přes 4.000 hlav) proběhla strojově, nicméně 100 kusů jsme museli ještě dosázet ručně - nakonec se nám podařilo vysadit o jeden řádek více, než jsme původně počítali.

Vinohrad jsem převzali ve velice špatném stavu, kdy chybělo více než 50% keřů a byly na něm promíchané různé odrůdy červených vín, navíc mírně svažitý pozemek není pro červená vína vhodný - lepší je prudší svah. Rozhodli jsme se tedy vinohrad vyklučit a připravit ho na další výsadbu (hloubkové pohnojení a dodání minerálů).

Nově nabízíme byty k prodeji na velice lukrativní adrese - Na Dubovci 6, Strakonice. Bytové jednotky o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk (od 25 do 100 m2) se nacházejí v historické budově v centru města. Byty s historickým balkonem nebo moderní lodžií, výhledem na areál hradu a zámku, honosné byty či menší, avšak velice příjemné garsonky, v patrech...

Již chybí jen finální úpravy a podkrovní byty 9 a 10 budou připraveny k předání novým majitelům nebo nájemníkům. I přes značné obtíže s návrhem rozložení bytů se podařilo vymyslet netradiční zajímavě řešený půdní byt. Podařilo se i vyřešit zapracování původních trámů do podlahy bytu tak, aby nebylo nutné je neustále přeskakovat.