Obnovujeme zanedbané

Modrá obloha a zámek Strakonice za zamlženými okny procházejícími repasí

Nejen, že se nám podařilo dokončit tento příjemný dům na historických hradbách, ale také se konečně můžeme podělit o čerstvé fotografie z realizace. Škoda jen, že se zpozdilo dodání hliníkové pergoly, která rozšíří plochu pivního baru.

K doplnění našich vinařských aktivit kolem Velkých Němčic a Hustopečí jsme pořídili zázemí ve Velkých Pavlovicích. Na pozemku se již nyní nachází menší vinařství u kterého se nabízí jeho další rozšíření. Na druhém konci pozemku je pak navíc možné postavit další budovu - ať již rodinný dům, vinný sklep nebo další vinařský dům.

Další přírůstek do našeho portfolia. Prozatím není jisté budoucí využití zámku, přičemž bude nutné možná využití projednat s dotčenými orgány státní správy. Rádi bychom zrealizovali pěkné byty nebo apartmány na rekreaci.

Technické zázemí pro zakoupené vinohrady se budeme snažit vybudovat na vinařském statu v Dolních Dunajovicích a případně máme rozjednánu koupi zajímavého vinařského sklepa / vinařství / pozemků ve Velkých Pavlovicích. Uvidíme, co vše se podaří zrealizovat.