Obnovujeme zanedbané

Novinky

 

Pár fotografií z prohlídky a zaměření s panem projektantem. Fakt je to škola :-)

Zatím náš největší projekt - vítězná dražba bývalé školní budovy v Jihlavě o celkové ploše přes 1.600 m2. Dokončení koupě očekáváme počátkem roku 2019, přičemž ještě není rozhodnuto o stavebním záměru. Rádi bychom zde vytvořily startovací byty 2+kk a 3+kk s velikostí 40-70 m2, vše ale bude záležet na dialogu s dotčenými úřady. Celkem by mohlo být...

Po odhalení dřevěných stropů na památkově chráněném domě na Havířské 21 v Jihlavě tesař zjistil, že jsou stropy ve špatném stavu a bude třeba trámy a prkenný záklop vyměnit. Do konce listopadu by celá konstrukce mohla být opravena.

Po zajímavé koupi suterénního ateliéru v Praze na Letné se nám podařilo dojednat i odkup sousedního ateliéru. Celkem tak budeme zabírat 130 m2 v šesti místnostech. V rámci zajištění ekologického a ekonomického provozu bude v jednotkách instalován moderní systém větrání s rekuperací tepelné energie.

Dřevěné podlahy, nástěnná bodová světla, plně vybavená kuchyň, veselá koupelna, dostatek úložných prostor a úsporné topení - to jsou hlavní přednosti celkové rekonstrukce toho zajímavého bytu v srdci Holešovic. Na výsledek se můžete podívat ve fotogalerii níže.

V nejbližších dnech by na Telečské měly být dokončeny dva zásadní kroky - vyměněna střecha a osazena okna. Následně by měla být rekonstrukce velice rychle dokončena. Z hotových věcí: