Obnovujeme zanedbané

Novinky

 

Po odhalení dřevěných stropů na památkově chráněném domě na Havířské 21 v Jihlavě tesař zjistil, že jsou stropy ve špatném stavu a bude třeba trámy a prkenný záklop vyměnit. Do konce listopadu by celá konstrukce mohla být opravena.

Po zajímavé koupi suterénního ateliéru v Praze na Letné se nám podařilo dojednat i odkup sousedního ateliéru. Celkem tak budeme zabírat 130 m2 v šesti místnostech. V rámci zajištění ekologického a ekonomického provozu bude v jednotkách instalován moderní systém větrání s rekuperací tepelné energie.

Dřevěné podlahy, nástěnná bodová světla, plně vybavená kuchyň, veselá koupelna, dostatek úložných prostor a úsporné topení - to jsou hlavní přednosti celkové rekonstrukce toho zajímavého bytu v srdci Holešovic. Na výsledek se můžete podívat ve fotogalerii níže.

V nejbližších dnech by na Telečské měly být dokončeny dva zásadní kroky - vyměněna střecha a osazena okna. Následně by měla být rekonstrukce velice rychle dokončena. Z hotových věcí:

Že naše společnost dokáže zajistit nejen "běžné" rekonstrukce bytů a domů, ale i různé speciality prokazuje i zajištění instalace elektricky ovládaných střešních oken v loftech v Holešovickém pivovaru.