Obnovujeme zanedbané

Novinky

 

V nejbližších dnech by na Telečské měly být dokončeny dva zásadní kroky - vyměněna střecha a osazena okna. Následně by měla být rekonstrukce velice rychle dokončena. Z hotových věcí:

Že naše společnost dokáže zajistit nejen "běžné" rekonstrukce bytů a domů, ale i různé speciality prokazuje i zajištění instalace elektricky ovládaných střešních oken v loftech v Holešovickém pivovaru.

Na Holešovicích v Praze začínáme další projekt - rekonstrukci bytu Přístavní 18. Jedná se o kompletní rekonstrukci pro jednoho z našich obchodních partnerů. V bytě budou upraveny dispozici dle přání majitelky tak, aby byla kuchyňka s jídelním stolem oddělena od ostatních místností. 2+kk bude upraveno tak, že průchozí pokoj bude rozdělen designovou...

Poprvé jsme museli řešit výpověď nájemníků z jednoho z bytů, a to z důvodu opakovaného rušení nočního klidu. Po dohodě s předsedkyní výboru SVJ jsme k tomu kroku přistoupili v rámci udržení dobrých sousedských vztahů.

Po více než dvou letech se nám konečně podařilo získat stavební povolení na rekonstrukci bytového domu na Telečské ul. v Jihlavě a jeho rekolaudaci na bytový dům o 7 bytových jednotkách. Stavební práce již probíhají a doufáme, že se první nájemníci budou moci nastěhovat v průběhu léta.